DIARY 002

1. července 2012 v 0:06 | Posted by Wendy ^_^ |  » Deník

--------------------------------------------------------------------------------

Helloooooooo ^^ Jak se máte? Já úplně žužučokoládkově. Copak jste měli na vysvědčení a dostali jste něco? Já měla 2 dvojky :) (8.třída)


Dostala jsem moje vysněná sluchátka Grundig fialové (miluju fialovou) a čokoládu :). JO A TY ADIDASKY MÁM, ALE MÁM TAKY PUCHÝŘE :D Od babiček jsem dostala dohromady 1500,-, Jedna bydlí s námi, takže jsem poděkovala hned a té druhé jsem volala někdy odpoledne. :) NOT BAD ;D Dneska celkem dobrej den :) Koupala jsem se nonstop :D a hrála s rodičema karty a hlavně jsem četla :) Před rokem - dvěma rokama (tak nějak) jsem od rodičů dostala knížku Miley Cyrus, "Milníky na mé cestě". Začala jsem si ji opět číst, vážně vám ji doporučuju. Miley vykládá o svém životě než se stala jednou z nejpopulárnějším hvězd a také další události svými slovy. Víte, že ve skutečnosti se hlavní postava seriálu Hannah Montana neměla jmenovat Miley Stewart, ale Chloe Stewart? Nebo, že Miley byla vážně hnusně v šesté třídě šikanována? Vážně je to zajímavé :)


Tumblr_l97bfybpvn1qb3vxao1_500_large
Miley byla tak rozkošná :)

A jak jste strávili první prázdninový den vy? :) Zítra přijde Simča (má nej. kamarádka) a budem dělat v bazénu hlouposti :D . V pátek, blbost, v sobotu :D v 5 ráno, jedu do Chorvatska na týden a Simi na Slovensko na 2 týdny a zbytek prázdnin plánujem strávit spolu
Snad to vyjde :) Určo přednastavím nějaké články. :P


TO JE DĚSNÝ, ZASE JSEM SE ROZEPSALA :O

Poslední dobou, jsem si hodně oblíbila Cher Lloyd. Nechápu, proč má u klipu Swagger Jagger tolik disliků, ta písnička i klip jsou perfektní a líbí se mi, jak v ní mluví o haterech ;) V každém klipu vypadá rozdílně, ale pořád nádherně. Pod animačkou máte nějaké mé oblíbené :)

Tumblr_m5h8tx9xou1r98rtso1_500_largeX_1ce79a26_large

V pátek jsme měli na 9, učitelka nám dala vysvědčení a pokud jsme chtěli, mohli jsme jít domů, nebo zůstat na špalír. Nevím, jestli to znáte. My máme docela vysokou školu, má několik pater. Všechny dětska se od vrchu (ne doslova :D) rozestoupí podél schodů (chápete mě, že jo? :D prostě na schodech na stranách :D) a deváťáci jdou dolů, přitom zvoní (dlouho), tzv. poslední zvonění a my jim tleskáme a pískáme. Hodně jich plakalo, nejen ti, co šli dolů :) Pro mě osobně to byla dojemná chvíle, jenže ne taková, která byla před školou. Všichni se tam objímali a plakali. S holkama jsme se na ně jen tak dívali a já řekla: " Bojím se toho, až tu za rok budeme plakat my." Nechci na to myslet, uznávám, jsem citlivá, ale tohle je docela dost velká věc, upustit základku.

Se Simou jsme šli potom ke mě domů (bydlím asi 100 -150m od školy) a byly jsme trochu na měkko :D :)
Vzali jsme mého pejska a šli ven, za školou asi 200 m se nachází moje velmi oblíbené místo, kde chodím odpočívat, ale to není teďka hlavní. Seděli jsme tam asi hodinu. Šli jsme zpátky a po cestě leží menší ohrádka s koňmi. Bývají tam jenom někdy a zrovna jsme měli štěstí ^^
Byly tam dva. Podle našich výpočtů (;D) holky :). Jedna byla taková ta hnědá, do zrzava a měla nádherou černou hřívu a takový kudrnatý dlouhý ocas. Ta druhá byla taková menší a byla černá s bílými flíčky a taky černá hříva a ocas. Byly nádherné. Tam jsme byly asi hodinu a půl. Neustále jsme je krmily. Všude byla tráva, no, listy pampelišky, ty jim jely :D. K Simě se tulila neustále ta zvláštně hnědá (nevím, jak to mám pojmenovat) a ke mě ta černo-bílá. Koně jsem měla vždycky ráda. Bála jsem se je krmit. Simi mě to naučila a já překonala svůj strach. :)
Bylo to nádherné, olizovali nás, hlavu si opíraly o naše stehna... My jim to oplácely neustálým hlazením, pusinkami a škrabáním. Teď je můj vztah ke koním ještě hlubší. Zvířata miluju, plánuju jít na střední veterinární školu tady v Brně. Těším se na ni neskutečně moc.


Tumblr_ly04nxuzcp1r4zr2vo1_500_large

Strašný, jak jsem se rozepsala :D Blog neberu jako povinnost, ale zábavu, když se nudím.
Takže tak :) Už budu končit, mějte se :) Dobrou noc ^^

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thanks for your visit :)