Zdravím :)

28. srpna 2011 v 17:17 | Posted by Nidalee<3
Ahoj! Po dlouhé době se ozývám. Nějak nebyla nálada ani čas ale teď jsem zpět! Ze Sunny se stává Nidalee {nidejl :P}. Nevím jak to je s Maddie, už jsem se ji zeptala, tak uvidíme :] Jak možná někdo pozná, tento layout tu už jednou byl, vytvořila ho Maddie, šikulitos to je :) ♥ Já moc laye neumím, tento je tak nádherný ♥ tak jsem se tenhle pokusila nastavit :P Jsou tam ještě staré přezdívky, tak buď zkusím něco vytvořit ale pochybuju a nebo prostě do volitelnýho h. boxu napíšu, že ted se jmenujem jinak :P Uvidím :)
Později upravím menu atd. a začnu přemýšlet o čem budu nebo budeme přidávat. Rozhodně hodlám upravit některé články+rozcestníky+rubriky :P Tak du zkusit ten lay ale šance že bude vypadat pěkne je nulová :DD :/. Zatím :)

Tumblr_lktsbzurza1qzietgo1_400_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 a a | 31. srpna 2011 v 21:54 | Reagovat

Profil Karma blogu: Tag Cloud | Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte. Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí. Hodně lidí si není jistých, co by v životě chtěli. Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál. Tady je přesná kope, takže: funguje to ! Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x). Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x). Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x). Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x. Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání. Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a. Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne. Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání. Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností. Nebo se to nikdy nestane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thanks for your visit :)